O MNIE
Jest członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. http://ptpp.pl/towarzystwo/czlonkowie

Pracuję w nurcie psychoterapii psychoanalitycznej oraz psychodynamicznej. Specjalizuję się w długoterminowej psychoterapii indywidualnej.

Psychoterapię, którą proponuję opieram na stałym rozszerzaniu i pogłębianiu przygotowania teoretycznego, na doświadczeniach z własnej terapii psychoanalitycznej oraz na doświadczeniach i wiedzy zdobywanej podczas superwizowania swej pracy. Superwizje odbywam regularnie u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. W swej pracy przestrzegam zasad zawartych w Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem także czteroletni Kurs Psychoterapii Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości Szpitala im. Babińskiego w Krakowie, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Kurs obejmował szkolenie we wszystkich głównych nurtach psychoterapii, jednak podstawowym paradygmatem pracy była psychoterapia psychoanalityczna.

Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję od 2001 roku. Od 2004 roku przyjmuję pacjentów w prywatnym gabinecie.

Moje doświadczenie kliniczne w pracy z pacjentami zdobywałem w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Rakoniewicach oraz Wolsztynie, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grodzisku Wlkp. Pracowałem także w szkołach w Rakoniewicach oraz w Jabłonnie, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Błońsku, w Domu Dziecka w Gościeszynie.